استفاده از لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه راه حلی برای ترک مواد مخدر صنعتی در هلند

لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه نسبتاً گران هستند اما قوی ترین و بادوام ترین لوله آب هستند آنها می توانند فشار بالای آب را تحمل کنند، طول مناسب نسبت به اکثر لوله های دیگر دارند و در نتیجه هزینه نصب حمل کمتری را متحمل می شوند آنها همچنین می توانند به راحتی جوش داده شوند.

فولاد یا آهن گالوانیزه مواد لوله کشی سنتی در صنعت لوله کشی برای انتقال آب و فاضلاب است. اگرچه هنوز در سراسر جهان استفاده می شود، اما محبوبیت آن در حال کاهش است.

استفاده از فولاد یا آهن گالوانیزه به عنوان یک نوار نقاله برای آب آشامیدنی در مواردی که جریان آب کند یا ساکن است برای مدتی مشکل ساز است زیرا باعث زنگ زدگی ناشی از خوردگی داخلی می شود.

لوله های فولادی یا آهنی گالوانیزه نیز ممکن است طعم و بوی نامطلوبی به آب منتقل شده در شرایط خورنده بدهد.

لوله

لوله آب کاملاً پایدار هستند و برای فشار بالای آب مناسب هستند با این حال لوله های چدنی سنگین هستند که به دلیل مشکلات حمل و نقل آنها را برای مکان های غیرقابل دسترس نامناسب می کند.

علاوه بر این به دلیل وزن آنها معمولاً در طول های کوتاه، هزینه های چیدمان و اتصالات را افزایش می دهد.

لوله آب غیر خورنده، بسیار سبک هستند و بنابراین حمل و نقل و جابجایی آنها آسان است با این حال، آنها قوی هستند و دارای طول های طولانی هستند که هزینه های نصب و حمل و نقل را کاهش می دهد.

با این حال، در صورت قرار گرفتن بر روی زمین مستعد آسیب فیزیکی هستند و در صورت قرار گرفتن در معرض نور ماوراء بنفش شکننده می شوند.

علاوه بر مشکلات مربوط به انبساط و انقباض PVC، این ماده در صورت قرار گرفتن در دمای بیش از 65 درجه سانتیگراد نرم و تغییر شکل می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.