سربازی با سرکه سیب خانگی 1401 پوتینش را شست

سرکه سیب خانگی 1401 را می توان در پخت و پز یا در سس های سالاد استفاده کرد.

اگر می خواهید سرکه سیب بنوشید، مطمئن شوید که به اندازه کافی رقیق شده باشد برای نوشیدن مستقیم آن خیلی اسیدی است.

با توجه به اینکه این یک درمان سنتی است و نه یک دارو، هیچ دستورالعمل رسمی در مورد نحوه مصرف آن وجود ندارد برخی افراد ترجیح می دهند بین 1 قاشق غذاخوری تا 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب را در یک لیوان آب هم بزنند.

توجه به این نکته مهم است که از آنجایی که ACV یک درمان سنتی است و نه یک دارو، هیچ دستورالعمل رسمی برای نحوه مصرف آن وجود ندارد همچنین اطلاعات محدودی در مورد اثرات استفاده طولانی مدت یا مصرف مقادیر زیاد ACV وجود دارد.

سرکه

کاهش بالقوه قند خون می تواند برای بیماران دیابتی از جمله کسانی که از انسولین استفاده می کنند مشکل ساز باشد و ممکن است سطح پتاسیم را در بدن کاهش دهد.

به همین دلیل در صورت مصرف هر گونه داروی ادرارآور، که به عنوان قرص آب نیز شناخته می شود بهتر است از ACV اجتناب شود.

برای کسانی که از گاستروپارزی یا تاخیر در تخلیه معده رنج می برند جایی که حرکت غذا بین معده و روده کوچک کند شده است، ACV ممکن است علائم را بدتر کند و باید از آن اجتناب شود.

همچنین این نگرانی وجود دارد که نوشیدنی های اسیدی مانند ACV ممکن است به مینای دندان آسیب برساند به عنوان یک اقدام احتیاطی، ایده خوبی است که سرکه را به طور مناسب رقیق کنید، هرگز آن را تمیز مصرف نکنید و در طول روز جرعه جرعه ننوشید.

همچنین ممکن است پس از مصرف ACV به شستشوی دهان با آب تازه کمک کند اگر نگران هستید با دندانپزشک خود مشورت کنید.

در حال حاضر شواهد خاصی برای حمایت از اثربخشی رژیم ACV وجود ندارد با این حال، برخی مطالعات جالب وجود دارد که اثرات بالقوه رژیم غذایی سرکه را ارزیابی می کند با این حال، باید توجه داشت که برخی از این یافته ها تنها بر اساس مطالعات حیوانی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.