قیمت پارچه مبلی کوپال در سال جدید میلادی سه برابر کاهش یافت

این ضخامت مواد است که آن را برای پارچه مبلی کوپال مناسب می کند یک گزینه سبک وزن یا کم نخ مانند پارچه پنبه ای یا پارچه ارگانزا برای تحمل سختی های روزانه که یک کاناپه باید تحمل کند، به اندازه کافی قوی نیست.

برای اینکه کارها کمی آسان تر شود، پارچه اثاثه یا لوازم داخلی با استفاده از یک سیستم ساده به نام روش مالش دوبل درجه بندی می شود پارچه با دستگاهی آزمایش می‌شود که آن را به جلو و عقب می‌مالد تا زمانی که لکه‌های خالی ظاهر شود.

این گذر در هر دو جهت است که نام سیستم را می دهد به معنای واقعی کلمه، پارچه دو بار مالش می شود یک درجه ایده آل برای پارچه مبل می تواند بین 10000 تا 25000 مالش دوبل باشد.

اگر شک دارید، با خرده‌فروشی که پارچه را از آن خریداری می‌کنید، مشورت کنید آنها باید بتوانند به شما بگویند که آیا پارچه ای که انتخاب کرده اید برای استفاده در اثاثه یا لوازم داخلی مناسب است یا خیر.

پارچه

بادوام ترین پارچه اثاثه یا لوازم داخلی بستگی به چیزی دارد که در متریال مبل به دنبال آن هستید از نظر فنی دو انتخاب وجود دارد. یکی سنتی و طبیعی است دیگری مصنوعی است.

اگر می خواهید طبیعی شوید، چرم بادوام ترین پارچه مبل است این یکی از دلایلی است که از آن برای پوشش نیمکت ها، صندلی ها و زیرپایی ها برای نسل ها استفاده شده است هرچه چرم ضخیم تر باشد، دوام بیشتری خواهد داشت.

این پارچه ای است که به ضرب و شتم معروف است چه از بچه‌هایی باشد که از کوسن‌ها به‌عنوان ترامپولین استفاده می‌کنند، چه سگ خیس شما با زوم‌ها، چرم همه چیز را به خود می‌گیرد بهتر از آن، چرم هم ضد آب و هم ضد لک است، بنابراین تمیز نگه داشتن آن یک تکه کیک است.

همچنین لازم نیست نگران ریختن کیک باشید حتی اگر بی سر و صدا از پشت در حال تجزیه باشد چرم بوها را حفظ نمی کند.

بادوام ترین ماده مصنوعی پارچه میکروفیبر است میکروفیبر که از ترکیب پلی استر و نایلون ساخته شده است دارای الیاف بسیار نازک و محکم بافته شده است این الیاف نه تنها از دوام فوق العاده پارچه اطمینان می دهند، بلکه از نشت مایعات و گرد و غبار نیز محافظت می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.