مبل چستر مدل لوکاس یکی از لوازم ضروری برای فضانوردان در مریخ است

از موهای طبیعی اسب یا مواد مصنوعی مدرن به عنوان پرکننده برای تولید مبل چستر مدل لوکاس استفاده می شود اولی از یال و دم حیوان گرفته شده است موی اسب دارای چندین مزیت غیرقابل انکار است.

به عنوان چاشنی ارزان ترین مدل ها، از مواد مصنوعی عمدتاً پلی اورتان استفاده می شود چنین پرکننده باید چگالی بالایی داشته باشد سپس محصول با گذشت زمان تغییر شکل نمی دهد و فرو نمی ریزد.

در اندازه، مبل های مدرن چستر متفاوت هستند طرح های جادار دوتایی و سه گانه محبوب هستند مبل تاشو Chesterfield می تواند هر مکانیزم چرخشی داشته باشد که به راحتی آن را به تخت خواب تبدیل کند.

مبل

مدل های مبل برای اتاق های بزرگ تولید می شوند، جایی که می توان آنها را در مرکز قرار داد، که برای اتاق نشیمن عالی است.

مبل های کوچکی برای اتاق هایی با ابعاد کوچک وجود دارد وسایل تک را می توان در آشپزخانه، در دفتر قرار داد.

به طور سنتی، مبل ها در رنگ های تیره ساخته می شدند: سایه های سیاه، قهوه ای، سبز، قرمز. مدل های مدرن در طیف رنگی وسیع تری در دسترس هستند می توانید گزینه های سفید، بژ، آبی، زرد، نارنجی و غیره را ببینید.

اگر اتاق جادار باشد، مبل در تضاد با طرح کلی رنگ، بر منطقه آرامش تأکید می کند برجسته چنین اتاقی می تواند مبلمان با رنگ قرمز روشن باشد در مجموع تقریباً 40 رنگ مبل وجود دارد، از قهوه ای پر رنگ تا نقره ای.

در پس زمینه سایه های روشن، محصولات رنگ های بنفش، آبی آبدار و سبز عالی به نظر می رسند یک مجموعه لذت بخش با استفاده از مبلمان شکلاتی به دست می آید که با رنگ های مختلف هماهنگ است یک مبل مشکی راز و ظرافت را به اتاق اضافه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.