کشف ژاکت زنانه بلند در جنگل گلستان که طعمه گراز ها شد

وقتی صحبت از یک لباس زیبا و سنتی می شود که هر خانمی باید داشته باشد،یک ژاکت زنانه بلند باید در خط مقدم هر لیستی باشد.

سنگر شتری رنگ به همان اندازه با کلاس است و با همه چیز می آید اگر در یک صبح سرد زمستانی مجبور به صرف صبحانه هستید، در یک عصر سرد پاییزی شما را گرم و در یک صبح سرد زمستانی زیبا نگه می دارد.

از آنجا که اکثر ژاکت زنانه بلند ضد آب هستند، در طول فصل بارانی ایمن خواهید بود ممکن است روی جامپرها و سایر لباس‌های هوای سرد پوشیده شود و تقریباً با هر چیزی که می‌تواند بیانیه‌ای داشته باشد هماهنگ شود.

زمانی که می‌خواهید در عین حال غیررسمی به نظر بی‌نظیر به نظر برسید، ژاکت زنانه بلند گزینه‌ای ایده‌آل هستند.

اگر نمی‌خواهید کار زیادی انجام دهید، اما می‌خواهید شیک به نظر برسید، این لباس برای شماست سبک‌های بیشتری نسبت به آنچه که می‌خواهیم ارائه می‌شود و همگی جذاب هستند، خواه گیره‌دار، زیپ‌دار، باز یا کمربند.

در حالی که مشکی رایج ترین رنگ برای ژاکت زنانه بلند است، قهوه ای، قرمز و خاکستری نیز گزینه های جذابی هستند.

ژاکت

تقریباً همه آنها حتی وقتی در مورد ضروریات و نیازهای روزمره صحبت می کنند به آن نمی پردازند زیرا تصور می کنند شما قبلاً یکی از آنها را دارید.

لباس‌ها، ژاکت، شلوارها و پیراهن‌ها همگی با کت‌های جین عالی به نظر می‌رسند کت های جین سفید، درخشان، بدون آستین و بریده شده همگی بسیار محبوب هستند.

کاپشن‌های مدل بامبر یا دوچرخه‌سوار، هم امروزی، هم دخترانه و هم زنانه هستند، که به نظر من، کپیتی ساخته شده در بهشت است.

نه، اینها لزوماً فقط هنگام سوار شدن به اسکوتر پوشیده نمی شوند اکنون که پیشرفت کرده اند باید آنها را در کمد خود داشته باشید.

این ژاکت ها با دامن های مدادی، شلوار جین پاره، دامن های ماکسی و شورت و همچنین هر چیز دیگری که فکرش را بکنید به خوبی ست می شود.

هودی های لحافی راحتی، سبک و لبه را در یک بسته واحد ترکیب می کنند وقتی کاپشن‌های پف کرده‌تان بیش از حد سنگین هستند و کت‌های چرمی‌تان در فصل و روزهای اول سرما کافی نیستند، این‌ها یک جایگزین عالی هستند.

از آنجایی که مد در پاییز و بهار بسیار مهم است، باید یکی را خریداری کنید و آن را در دسترس داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.