کفش جردن سایز ۴۲ که می تواند موسیقی پخش کند

انواع کفش جردن سایز ۴۲ برای انواع و شدت های مختلف ورزشی مانند کفش های دویدن، کفش های دویدن، کفش های کتانی و غیره وجود دارد من در اینجا لیستی از انواع کفش های ورزشی را تهیه خواهم کرد به امید اینکه مفید باشد.

انواع کفش جردن سایز ۴۲ قابل استفاده چیست؟ ورزش اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و مردم نیز توجه خود را به کفش های ورزشی جلب کرده اند.

به طور کلی با زیره‌ای با طرح موج‌دار یا شاه ماهی، رویه چرم نازک ساخته می‌شود و معمولاً رویه متوسط یا بالا برای محافظت از مچ پا است.

نیروی ضربه در کنار پای بازیکن بسکتبال در هنگام پرش ده برابر وزن بدن آنهاست هنگام لغزش به پهلو، 2 تا 3 برابر وزن بدن آنها است.

برای جذب ضربه، کفش جردن سایز ۴۲ باید نیروی جذب ضربه قوی داشته باشند و زیره های آنها معمولاً از مواد ضربه گیر مانند لاستیک یا EVA ساخته شده است.

کفش

مهم است که کفش‌های تنیس دارای کفی مقاوم در برابر سایش باشند زیرا زمین‌های تنیس معمولاً زمین‌های سخت هستند کفش های تنیس معمولا دارای موج های آب خشن هستند معمولاً از کف لاستیکی استفاده می شود زیرا زمین های تنیس نسبت به زمین های بسکتبال خشن تر هستند.

رویه ها بیشتر کوتاه هستند، لاستیک هایی وجود دارد و جلوی پا پهن تر است در کفش جردن سایز ۴۲ پایین پاشنه معمولا با شیب کمی به سمت داخل جمع می شود.

به دلیل جمع شدن، پاشنه پا کمی بریده می شود که می تواند مرکز ثقل را تنظیم کند و بدن را ثابت نگه دارد در وسط کفی، طرح پل، ثبات جانبی را فراهم می کند، از پیچ خوردگی جلوگیری می کند و از مچ پا محافظت می کند.

در انگشت پا و پاشنه پا مانند یک قایق یک تار خفیف وجود دارد. در کفش جردن سایز ۴۲ جلوی پا پهن است، سر پنجه لاستیکی است و ضربه‌ای که در حین دویدن ایجاد می‌شود، معادل ۲ تا ۳ برابر وزن بدن شما است، بنابراین زیره میانی به طور کلی با چگالی بالا، بلند و ضخیم جذب ضربه طراحی شده است.

علاوه بر این، افراد در حین ورزش شدید عرق زیادی تولید می کنند که بیشتر در کف پای آنها جمع می شود، بنابراین تهویه و تنفس در کفش های دویدن بسیار مهم است. عمدتا از رویه های مشبک نایلونی در کفش های دویدن برای افزایش تنفس استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.