کفش پسرانه سایز ۳۹ موجب جدایی دو معشوق اراکی از هم شد

طیف گسترده ای از چرم ها برای ساخت رویه کفش پسرانه سایز ۳۹ استفاده می شود و همیشه به راحتی نمی توان به وضوح بین انواع آن تمایز قائل شد.

رایج ترین انواع چرم عبارتند از: چرم صاف رنگدانه شده (روکش چسب رنگدانه در سمت دانه)، چرم آنیلین (چرم کنار دانه منافذ باز)، چرم مومی یا روغنی، جیر و نوبوک.

پوست گاو دباغی شده با سبزیجات معمولاً برای چرم زیره فرآوری می شود در اروپا، تولیدکنندگان کفش موظفند نوع مواد و فرآیندها را به وضوح بیان کنند.

صنعت کفش پسرانه سایز ۳۹ بزرگترین مصرف کننده چرم در جهان است و سالانه 14 میلیارد جفت کفش چرمی تولید می کند از این تعداد حدود 11.5 میلیارد در کارخانه های آسیایی ساخته می شود که 8 میلیارد جفت آن تنها از چین می آید و این کشور را به بزرگترین تولید کننده تبدیل می کند.

کفش

در مقایسه، تنها 26 میلیون جفت کفش در آلمان تولید می شود و تقریباً 5 میلیون جفت کفش پسرانه سایز ۳۹ در بریتانیا تولید می شود.

بالای درخت خرید کفش پسرانه سایز ۳۹ آمریکا است از نظر آماری، هر آمریکایی هر سال شش جفت کفش می‌خرد در اروپا، ژاپن و کانادا، مصرف کنندگان بین سه تا پنج جفت در سال خرید می کنند در حالی که مشتری چینی به طور متوسط 2.5 جفت کفش در سال خریداری می کند.

رویه در قسمت قابل مشاهده کفش چرم است این بخش عمده چرم فرآوری شده برای کفش را تشکیل می دهد تنوع چرم های فرآوری شده از جمله پوست و پوست گونه های مختلف نامحدود است.

معمول است که رویه ها از پوست گاو، پوست گوساله، پوست بز، پوست گوسفند و حتی پوست اسب با قیمت مناسب ساخته می شوند.

از پوست حیوانات عجیب و غریب نیز برای ساخت رویه کفش استفاده می شود از جمله چرم تمساح، چرم مار و بسیاری از چرم های عجیب و غریب دیگر.

بسته به ظاهر و پوشش مورد نظر، چرم می تواند درشت یا ریزدانه، مات یا براق، فلزی یا درخشان باشد اکثر چرم های رویه کروم دباغی شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.